Зарубіжні медики перерахували 5 продуктів на кухні, які можуть захистити від розвитку раку і знизити рівень «поганого» холестерину. Однією з рекомендацій є вживання часнику.

Часник цілком заслужено опинився в цьому списку, адже в ньому містяться фітонциди – летючі речовини, що мають бактерицидний, протипаразитарний і протигрибковий ефекти. Аліцин в його складі при цьому може сприяти запобіганню розвитку раку легенів, що слід взяти до уваги. Бонусом служить і позитивний вплив на серцево-судинну систему.

До скарбів на кухні медики віднесли і корицю, яка бере активну участь у стабілізації рівня цукру в крові, протидіючи м’язовому і суглобовому болю. Вона ж знижує кількість вільних радикалів, уповільнює процес старіння, знижує ймовірність розвитку онкологічних захворювань. Не менш корисна і петрушка, що позбавляє організм від токсинів та інших шкідливих речовин, поліпшує і здоров’я кісток, зубів і ясен.

Шафран дозволяє боротися не тільки зі старінням шкіри і менструальними болями, але і має хіміопрофілактичну дію проти раку печінки, що довели неодноразово зарубіжні вчені. Імбир не менш корисний для організму, наприклад, усуває проблеми з травленням і симптоми нудоти. Доведено, що корінь при раку може значно пригальмувати розвиток злоякісних клітин. І що особливо важливо в даний час на тлі спалаху коронавірусу, продукт сприяє зміцненню імунітету.