Нерідко люди в спробі заощадити кошти при покупці обирають дешеві продукти, але при цьому більше втрачають на їх смакові якості і поживної цінності. Експерти назвали 5 товарів, на яких не варто «урізати» витрати, так як вони апріорі не можуть бути дешевими.

В першу чергу фахівці називають сир. При виробництві даного продукту використовуються молочні компоненти високої жирності, які коштують недешево, а тому низька вартість продукту в магазині може свідчити про фальсифікації. Для аналогів виробники використовують тваринні або рослинні жири, що знижує собівартість, але також негативно відбивається і на якості.

Ще один продукт, на якому не слід економити, – це оливкова олія. Технологія його виробництва складна і затратна, тому натуральна продукція з плодів оливи дорога, а дешевизна вказує на те, що в неї могли додати рапсове масло.

Читайте також:  Шість аналізів, які має здати кожна жінка після 40 років

Економлячи на солодощах і випічці людина може нашкодити здоров’ю. Наприклад, замість натурального вершкового масла і молока кондитери застосовують низькосортне борошно, спреди, до складу яких входить пальмовий продукт, сухе молоко та інші «аналоги». Такі заміни несуть велику кількість трансжирів, а це вже потенційна загроза для організму людини.

Також небезпечні дешеві напівфабрикати, які, швидше за все, мають у складі недорогу і неякісну сировину. Те ж саме стосується і ковбасних виробів. Якщо сосиски виготовлені з натурального м’яса, а не субпродуктів і обрізків, то і вартість їх буде високою.