ГоловнаНовини Здоров'яЛікар поділився рекомендаціями щодо вживання молока

Лікар поділився рекомендаціями щодо вживання молока

Лікар Олександр Мясников порекомендував пити молоко щодня в обсязі близько трьох склянок. Вживати молоко, за словами доктора, слід як окрему страву, тобто окремо від інших прийомів їжі.

Молоко

Останнім часом на адресу молока часто звучать неоднозначні висловлювання, його в силу різних аспектів називають небезпечним для здоров’я і самопочуття. Але доктор М’ясников вважає молоко корисним і рекомендує пити його регулярно.

Лікар нагадав, що молочні продукти є основним джерелом кальцію, а також дають організму вітамін D, яким промисловість збагачує сучасне молоко. За словами Мясникова, молоко є одним з найцінніших харчових продуктів.

Він зауважив, що молоко корисне в щоденному обсязі близько трьох склянок, хоча людям старшого віку краще вживати його все ж обмежено. Також лікар порадив не вживати молоко в поєднанні з білковою їжею і не пити відразу після їжі. Молоком не можна запивати ліки.

Читайте також:  При яких проблемах зі шкірою потрібно терміново звернутися до онколога

Парне молоко доктор М’ясников пити не радить. Вживання такого молока пов’язане з високим ризиком інфекцій. Крім того, в парному молоці міститься висока концентрація естрогену.

Молоко-це окреме блюдо, вживати його потрібно у відриві від інших прийомів їжі, в теплому вигляді невеликими ковтками, зауважив лікар. По можливості слід вибирати безлактозне молоко.

“Дослідження показують, що регулярне вживання молочних продуктів та іншої багатої кальцієм їжі захищає від раків ШКТ, особливо товстого кишечника. Однак надмірне вживання молока загадковим чином збільшує ризик раку простати у чоловіків. Цей зв’язок вченим не вдалося пояснити нічим, крім статистики”, – розповів Олександр Мясников.

Читайте також:  Лікар-дієтолог назвала продукти для заповнення нестачі цинку

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News