ГоловнаНовини Здоров'яНазвані фактори, що підвищують ймовірність захворіти на рак грудей

Названі фактори, що підвищують ймовірність захворіти на рак грудей

Вчені заявляють, що контроль способу життя дозволяє жінкам запобігти кожен третій випадок раку грудей. Вони зазначають, що існують фактори, які роблять ймовірність захворіти на рак грудей особливо високою.

Рак грудей

На щорічній конференції Північноамериканського товариства з вивчення менопаузи у Чикаго дослідники розповіли про вплив способу життя на ризики появи раку грудей, про що повідомляє MedicalXpress. Представники науки констатують, що рак молочної залози є найбільш поширеним видом злоякісної пухлини серед жінок. Говорячи про фактори підвищеного ризику даного захворювання, фахівці відзначили, що в групі ризику знаходяться жінки, в роду яких вже були випадки подібного захворювання, а також жінки старше 55 років.

Читайте також:  Лікар назвав оптимальну норму занять сексом в тиждень для підтримки здоров'я

Крім цього, з можливим розвиток онкології може бути пов’язано ранній наступ менструації (до 12 років).

За словами вчених, після настання менопаузи ризик раку грудей підвищується майже в два рази при наявності зайвої ваги. Збільшення кількості жиру стимулює зростання рівня гормонів інсуліну і естрадіолу, а також розвиток запальних процесів і тим самим сприяє розвитку раку.

Відзначають дослідники і канцерогенну дію алкоголю.

«Будь-яка кількість алкоголю збільшує ризик раку, і цей ризик зростає з підвищенням дози. З його споживанням пов’язано 6,4% випадків раку молочної залози», – констатували наукові експерти.

Для зниження ризику розвитку раку грудей вони рекомендують строго контролювати кількість споживаного алкоголю, відмовитися від куріння, а також вживати в їжу некрохмалисті овочі.

Читайте також:  Медики назвали 3 типи продуктів, які збільшують вісцеральний жир на животі

Важливо підтримувати фізичну активність. Фізичні вправи допомагають попередити один з восьми випадків раку молочної залози, розповіли вчені.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News