ГоловнаНовини Здоров'яЕксперт розповіла, коли здуття живота несе загрозу для життя

Експерт розповіла, коли здуття живота несе загрозу для життя

Лікар-терапевт Сара Джарвіс розповіла, в яких випадках здуття живота несе серйозну загрозу для життя. За словами експерта, не можна виключати можливості діагностування раку шлунка, тому повторювана проблема вимагає звернення до фахівців.

здуття

Здуття живота зазвичай не викликає занепокоєння, в теж час стан не завжди зводиться до запорів, несумісності продуктів або синдрому роздратованого кишечника. Важливо звернути увагу на те, якщо проблема часто повторюється, попереджає Сара Джарвіс. Зокрема, рак шлунка викликає симптоми на ранніх стадіях, такі як здуття живота, нетравлення і відчуття повноти в верхній частині живота.

Як і онкологічне захворювання, пов’язане з підшлунковою залозою, в просунутій стадії додаються додаткові ознаки, серед яких незрозуміла втрата ваги, нудота і болі в животі.

Читайте також:  Який градусник краще: ртутний чи електронний

У групі ризику знаходяться люди, які віддають перевагу в раціоні копченості та інше оброблене м’ясо, хоча у невеликого числа пацієнтів рак шлунка має відношення до генетики.

“Багато симптомів зазначеного онкологічного захворювання схожі на менш серйозні стани, тому його важко розпізнати на ранніх стадіях. Рання ознака – здуття живота після їжі. Це важливо для лікаря, щоб направити вас до фахівця якомога швидше, так як мова йде про загрозу для життя”, – зазначає Сара Джарвіс.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News