Нутриціолог і дієтолог Наталія Кушнір розповіла, який вплив на організм надає йогурт і чи можна його вживати щодня, повідомляє РИА «Новости».

За словами експерта, цей продукт виступає відмінним джерелом бефідо і лактобактерій, які беруть активну участь в нормалізації функціонування не тільки кишечника, а й усіх органів шлунково-кишкового тракту.

“Разом з йогуртом Ви отримаєте дозу легкозасвоюваного білка. Є різні йогурти: солодкі, кислі, натуральні з різним відсотком жирності. Йогурти з наповнювачами не підходять через високий вміст простих вуглеводів. Найкраще брати натуральний або грецький йогурт. Ідеально, якщо ввечері разом з ним ви з’їсте жменю (близько 10 грамів) висівок», — говорить фахівець.

Крім того, продукт є постачальником в організм кальцію, вітамінів групи В, фосфору, магнію. Такий набір забезпечує здоровий стан внутрішніх органів, нормалізує рівень холестерину і надає стабілізуючу дію на артеріальний тиск.

Лікар позначила, йогурт, при виробництво якого не використовувалися барвники, підсилювачі смаку і тому подібні інгредієнти, допустимо для щоденного вживання, проте в цьому питанні слід орієнтуватися на індивідуальні особливості організму.