На думку вчених, курячі яйця є одним з кращих продуктів для сніданку, який перешкоджає накопиченню жиру навколо талії і живота.

Виступаючий живіт, широка талія або фігура у формі яблука можуть бути ознаками вісцерального ожиріння, при якому відбувається накопичення жирових відкладень в області живота.

Даний тип ожиріння може бути дуже небезпечний, оскільки жир відкладається в безпосередній близькості від найважливіших органів, підвищуючи ризик їх запалення. Тим часом, використання яєць на сніданок може бути одним з надійних способів протистояти такому накопиченню жиру навколо живота.

“Яйця – хороший вибір для профілактики ожиріння живота або позбавлення від жиру. Цей ефект забезпечується високим вмістом білка, який прекрасно засвоюється людським організмом”, – повідомили фахівці Гарвардської школи громадської охорони здоров’я.

Експерти уточнюють, що продукти, насичені білком, забезпечують тривале відчуття ситості – їх споживання підвищує рівні гормонів ситості і холецистокініну. Холецистокінін є гормоном кишечника, що вивільняється після їжі, який допомагає травленню і знижує апетит.

До того ж білок допомагає знизити рівень гормону голоду греліну, а також прискорити метаболізм, що, в свою чергу, прискорює втрату вісцерального жиру.