Деякі продукти і напої не повинні вживатися на сніданок літніми людьми – вони небезпечні своєю здатністю впливати на появу симптомів хвороби Паркінсона.

Люди похилого віку складають групу підвищеного ризику нейродегенеративних захворювань, включаючи паркінсонізм. Фахівці попереджають, що окремі продукти і напої, споживані на сніданок, можуть збільшувати ймовірність розвитку даних патологій, про це повідомляє видання Express.

Експерти констатують, що хвороба Паркінсона характеризується зниженим тиском. З цієї причини небезпечними для літніх людей є їжа і питво, що сприяють гіпотонії або різким коливанням тиску. Медики відзначають, що такими можуть бути багато гарячі напої, особливо рослинні, трав’яні чаї.

Читайте також:  Згущене молоко може бути корисним для здоров'я

Крім цього, небезпечними вони вважають продукти, що ведуть до запорів – ще однієї проблеми дегенеративного захворювання мозку. За даними Американської асоціації хвороби Паркінсона, літнім людям слід уникати вживання занадто великої кількості бананів, оскільки вони збільшують ризик проблеми уповільнення м’язових рухів в кишечнику. З цієї ж причини пенсіонерам потрібно вкрай обережно вживати в їжу продукти і страви з білого борошна, солодощів.