Лікарями названі ознаки порушення роботи організму людини, які попереджають про небезпечні хвороби. При наявності цих симптомів рекомендується нанести візит до лікаря.

Небезпечними ознаками названі оніміння кінцівок, головний біль, розлад мови. Перераховані симптоми з’являються при інсульті. Безпричинна боязнь, холодний піт, нудота і задишка свідчать про перенесений інфаркт, а надмірна чутливість в задній частині ніг говорить про утворення тромбу в артерії.

Кров в урині сигналізує про проблеми з нирками, сечовим міхуром або навіть онкології. Задишка виникає при отруєнні чадним газом і астмі, причому організму не вистачає кисню для правильної роботи і в результаті виникає загроза життю людини.

Лікарі зарахували постійні негативні думки до списку небезпечних ознак, що свідчать про збій в роботі організму. За словами лікарів, депресія розвивається при дефіциті хімічних речовин, що виробляються мозком.

Експерти радять при занепадницьких настроях звернутися в клініку за консультацією і в разі необхідності лікуватися за допомогою медикаментів.