Лікарями названі ознаки стрічкових черв’яків в організмі людини і способи профілактики хвороб, викликаних паразитами. Ці поради допоможуть зберегти здоров’я, знизивши ризик зараження.

До ознак стрічкових черв’яків в організмі відносять запаморочення, нудоту, блювоту, неприємні відчуття в кишечнику, зміну кольору шкіри. Паразити вражають очі, нерви, серце, послаблюють імунітет, викликають авітаміноз. При гельмінтозах страждає мікрофлора шлунка, набрякає обличчя, починають неправильно працювати легені, розвивається гепатит, а іноді з’являються тромбози судин головного мозку.

Наявність стрічкових черв’яків в організмі супроводжується зміною складу крові і сприяє виникненню анемії. Поява таких симптомів свідчить про необхідність звернутися за допомогою до лікаря.

Для профілактики від хвороб, викликаних паразитами, медики радять мити руки перед їжею, очищати від бруду овочі і фрукти, відмовитися від купання у водоймах поблизу пасовищ великої рогатої худоби.

Рекомендується відмовитися від вживання сирої риби і м’яса, обробляти дезінфікуючими засобами дитячі іграшки, регулярно обстежуватися у лікаря.