Нестача сну уповільнює метаболізм та заважає організму активно витрачати жир.

Британський дієтолог Кері Ракстон розповіла в інтерв’ю про помилки, які не дають людям схуднути. Зокрема, фахівець зазначила, що люди помиляються, коли недооцінюють вплив сну на їхню вагу. Дієтолог заявила, що при систематичному недосипанні в ділянці живота можуть швидко утворюватися скупчення жиру.

«Постійне недосипання призводить до низки проблем зі здоров’ям та збільшення ваги. Згідно з дослідженням, здорові люди, які сплять не більше чотирьох годин на добу, з’їдають на 300 кілокалорій більше, ніж ті, хто відпочивав дев’ять годин», – повідомила лікар

Ще однією помилкою, що заважає бути струнким, Ракстон назвала нестачу в раціоні білка. Харчування, в якому міститься недостатньо білка, сприяє тому, що людина постійно відчуває голод і стає схильною до переїдання.

Крім цього, серед помилок, що заважають мати струнку і тонку талію, були названі звичка користуватися великими тарілками (у маленьких тарілках ті ж порції виглядають більшими, що психологічно сприяє швидкому насиченню) і небажання відмовляється від солодких напоїв, алкоголю.

«Спиртні напої посилюють почуття голоду та стимулюють апетит», – нагадала дієтолог.