Вчені з Університету медичних наук Ірану стали авторами дослідження, підтвердили благотворний вплив авокадо в плані захисту від розвитку метаболічного синдрому – стану, часто передує цукровому діабету. Щоденне споживання авокадо корисно не тільки при загрозі метаболічного синдрому, але і при інших проблемах зі здоров’ям, заявили при цьому наукові фахівці.

Дослідниками були проаналізовані дані 130 наукових робіт, які вивчали цілющі властивості авокадо. В результаті ними був зроблений висновок про те, що вживання авокадо дає потужний ефект зниження рівня «поганого» холестерину в організмі, що має властивість налипати на судинні стінки і сприяти розвитку тромбозів.

Читайте також:  Непомітний знак на руках, який означає, що в організмі багато солі

«Потрапляючи в організм, мікроелементи авокадо сприяють більш інтенсивному виробленню ліпопротеїнів високої щільності, зменшують концентрацію «поганого» холестерину. У любителів авокадо значно зменшується ризик утворення тромбів», – заявили автори роботи.

Крім цього наукові фахівці впевнилися в тому, що компоненти авокадо надають регулюючу дію не лише на вміст холестерину, але і на рівні фосфоліпідів, тригліцеридів, що впливають на виникнення проблем зі станом серця і судин, артеріальну гіпертензію та ожиріння. Все це також значно знижує ризик появи діабету, підкреслили експерти.

Відзначимо, що попередні дослідження якості авокадо свідчили про те, що його речовини здатні запобігати розвиток ракових клітин і навіть їх знищувати.

Читайте також:  Як «вилікувати» постійне здуття живота