Зарубіжні медики перерахували продукти, які небажані до вживання при болі в горлі. Наприклад, поганим варіантом є споживання смажених страв.

Багато людей в зимовий час страждають від симптомів ангіни, яка є одним з найболючіших захворювань. Нерідко пацієнти посилюють стан справ, вживаючи небажані при хворобі продукти. Згідно інформації BlackDoctor.org при болю в горлі не варто віддавати перевагу м’ясу, так як воно ускладнює ковтання і завдає і без того чималий дискомфорт. Вживання білка і вигляді яєць під час ангіни бажано скоротити, особливо якщо мова йде про омлет, підсмажений на олії. Сир експерти теж поставили під заборону, хоча дозволяються нежирні кисломолочні продукти – ряжанка, кефір або кисле молоко. Про які б корисні харчові вироби мова, смаження продуктів при болю в горлі – найгірше рішення.

Читайте також:  Одна з перших ознак деменції з'являється під час приготування їжі

Деякі люди впевнені, що поїдання морозива спрацює на користь боротьби зі станом. Насправді ж холодні ласощі тільки погіршать симптоми захворювання. Цукровмісні продукти також спрацюють не на користь людини з хворим горлом, як і відповідні напої. При болю в горлі не варто пити каву, міцний чай. Бажано не дивитися в бік масла і жирних харчових виробів. Табу бажано встановити і на макарони, що по суті стосується всієї жорсткої їжі.

У складний хворобливий період краще віддавати перевагу легким бульйонам, кашам, запеченим фруктам і овочам. Пити краще соки, розведені водою, не менш гарні: смузі, компот, кисіль.

Читайте також:  Перші ознаки деменції у мовленні людини