Вчені порадили вживати в їжу певні продукти в якості превентивного заходу для підтримки в нормі артеріального тиску. Вони нагадують, що підвищений кров’яний тиск є одним з основних факторів розвитку небезпечних для життя станів.

Гіпертонія асоціюється з високим ризиком інсульту та інших серцево-судинних захворювань. Дослідники констатували, що рекомендовані ними продукти, допомагаючи підтримувати тиск на здоровому рівні, сприяють продовженню життя людини, захищаючи його від станів, пов’язаних з ризиком смертельних порушень.

«Регулярне виконання фізичні вправ і вживання деяких продуктів може допомогти гіпертонікам скоротити кількість необхідних їм ліків», – зазначили вчені.

Зокрема, для захисту від гіпертонії вони вважають за необхідне щодня отримувати від 1000 до 1300 міліграмів кальцію. У вигляді його джерел фахівці рекомендують молоко і йогурт.

Читайте також:  Хто схильний до ризику смерті під час сексу

Крім того, кров’яний тиск допомагають регулювати часник і трав’яний чай, наприклад, напій з гібіскуса, повідомили експерти.

Також для підтримки нормального тиску корисно вживати омега-3 жирні кислоти. Ідеально, якщо це буде насіння льону: протягом дня досить вживати близько двох столових ложок.

Джерело: МедікФорум