Цей хлопець був одним з небагатьох – відкритий до діалогу і з радістю ділився інформацією про себе. Поки розмовляла з ним, я почерпнула для себе деякі цікаві факти про чоловіків і про те, як вони бачать відносини з жінками. Пропоную і тобі надихнутися цією історією і може бути, навіть щось взяти собі на замітку 🙂

Та й ще, герой моєї розповіді попросив не називати його імені і не фотографувати його (і в кінці історії буде зрозуміло, чому). Умовно назву його Н. Йому 36. Красивий молодий чоловік спортивної статури, легкий у спілкуванні, цікавий.

– Де і як ти віддаєш перевагу знайомитися з дівчатами?

– Ну … до … років так 20-23 я не знайомився першим. Чекав якогось знаку від дівчини, яка мене цікавила, а потім вже діяв.

Я був дуже невпевненим, не вірив, що можу комусь подобатися. Ще й відсутність постійного нормального заробітку позначалося. Потім все якось змінилося – друзі навчили мене знайомитися. Я дивився, як вони це роблять і пробував робити те ж саме, до того часу у мене з’явилася хороша робота, гарна зарплата, я став впевненішим. Зараз мені подобається сам процес знайомства, терпіти не можу брати номер телефону відразу ж. Це виглядає якось пошло. Мені подобається гра, флірт. Я ніколи не стану знайомитися тільки заради номера телефону. Мені важливо, щоб людина мені була щиро цікавою. Знайомлюся, де завгодно.

Особливих місць в мене для цих цілей немає – в метро, на вулиці, в маршрутці. Люблю ще в пабах і барах знайомитися. Взагалі, ось там, де емоцій багато, краще всього знайомитися. Але це особисто для мене. Я просто люблю живих, енергійних.

Читайте також:  Бронхіт чи пневмонія? Лікар назвав важливі відмінності

– До речі про те, які дівчата подобаються. Можеш виділити якісь основні особливості. Що може привернути твою увагу? Яка дівчина?

– Мені подобаються активні, енергійні дівчата. Прості. Я, наприклад, навряд чи підійду до дами на шпильках і леопардовому пальто. Вона може бути в цьому красивою, але не цікавою мені. Для мене, чим жінка природніше виглядає, тим краще. Я сам люблю спорт, вільний стиль одягу (але зі смаком) і це ж ціную в жінці. Те, що привертає мою увагу – це внутрішній стан жінки, то, як вона йде, посміхається, дивиться. На це я можу клюнути. Ще важливо відчуття смаку, цілісність образу. Мене чіпляє не так фігура, параметри, скільки щирість у погляді, відкритість.

– А як ти ставишся до жіночої ініціативи? Якщо не ти, а з тобою знайомляться?

– Дуже позитивно. Мені приємна увага, але тільки без непристойностей. У мене якось була історія – дівчина проявила ініціативу, ми познайомилися. Спілкувалися якийсь час. Я запросив її на побачення, і на цьому першому побаченні вона ж виступила ініціатором сексу. Ну, ось це було рано і перше побачення стало останнім. Я люблю секс, але мені також важливо з ким я вступаю в стосунки. Мені важливо не поспішати. І ще. Мені важливо, щоб у відносинах жінка була жінкою, виявлялася як жива людина, а не як успішний менеджер або талановитий юрист. Нехай професійні якості залишаються на роботі. Мені ж важлива людина, а не її регалії та посади.

Читайте також:  Чому для сну потрібно одягати чисті шкарпетки та піжаму

– А що тобі важливо у відносинах? Чого хочеться в них?

– Зараз, я можу сказати, що для мене стосунки – це те, що надає моєму житті певний сенс. В якійсь мірі – це стабільність. У всякому разі, я став це відчувати зараз. Для мене це важливо. Так було не завжди і не з усіма. Зараз я відчуваю, що моя дівчина мене приймає. Приймає, що я – інший. Думаю по-своєму. Поступаю по-своєму. Відчуваю по-своєму. Вона не намагається переробити, змінити, виправити мене. Ось це дуже цінно. До речі, з приводу того, яка дівчина може привернути мою увагу – я пам’ятаю, що це було влітку, я йшов собі по вулиці, а вона йшла назустріч у легкій майці, в якихось вільних штанах, на шиї у неї був об’ємний шарф з легкої тканини. І її волосся було розпущене. І вона була у всьому цьому така жіночна, ніжна. Вона відразу мені сподобалася, але я не підійшов знайомитися. Довелося змінити свій маршрут. Я простежив, куди вона йшла.

З’ясував, де вона працює і протягом якогось часу регулярно попадався їй на очі. Вітався. Іноді навіть щось говорив. Підійшов я до неї знайомитися не раніше, ніж через 3 місяці з моменту першої зустрічі. А може навіть ще пізніше. За цей час вона до мене вже навіть звикла і знайомство вийшло без зайвої напруги і неловкостей. Зараз ми разом вже другий рік.

– А чого взагалі від життя хочеться?

– Якщо відповісти просто – жити по відчуттях. Якийсь час назад я не наважувався робити те, що хотів. Все чекав особливого моменту, зручного випадку, якісь важливі і одночасно лякаючі мене речі відкладав на «потім» і жалкував про це. Зараз я не хочу ні про що шкодувати. Мені важливо відчувати – відчувати себе, відчувати людини поруч, відчувати те, що я роблю.

Читайте також:  Лікар розповів про ранні ознаки деменції, які виявляються під час спілкування

– І останнє запитання – ти щасливий в цьому моменті «тут і зараз»?

– Так. Я щасливий. Мені подобається те, як складається моє життя, мої нинішні відносини. Такого раніше не було. У якийсь момент я просто перестав шукати будь-які пояснення вчинкам іншої людини, перестав мучити самого себе думками, типу «ну чому вона так вчинила?», «Що вона мала на увазі, коли зробила те-то». Вчинила так, тому що вона – не я, у неї своя логіка, своє бачення ситуації, зробила так, бо так вважала за потрібне. І все. Жити стало легше після цього усвідомлення того.

Іноді я думаю про те, чому раніше стосунки з дівчатами не складалися. Я подорослішав. Те, що є зараз, у нинішніх відносинах – прийняття один одного, терпимість, неквапливість – це те, чого не вистачило там і тоді для того, щоб відносини склалися.

Спасибі тобі за відвертість і за твою готовність ділитися своїм досвідом, своїми переживаннями.

P.S. Скажу по секрету, що герой цієї історії збирається зробити пропозицію своїй коханій у найближчому майбутньому. Саме тому його ім’я і фото залишилися за кадром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЖІНКАМ НАВЧИТИСЯ РОЗУМІТИ ЧОЛОВІКІВ

ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ ФЛІРТУЮТЬ ПО-РІЗНОМУ

ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЧОЛОВІКИ У НАС ЗА СПИНОЮ?