В організм разом з їжею може потрапити безліч шкідливих бактерій. Лікарі рекомендують вживати додаткових запобіжних заходів, щоб під час пандемії коронавірусу не захворіти іншими неприємними інфекціями.

Експерти з управління з санітарного нагляду США розповіли виданню EatThis, NotThat! про кілька простих правилах безпеки на кухні. Їх дотримання допоможе запобігти харчові отруєння.

Бактерії легко передаються з сирої їжі на вже готову, тому фахівці нагадують про необхідність зберігати всі продукти окремо. Мікроби можуть зберігатися на упаковці продуктів, стільниці, кухонного приладдя.

Фахівці радять регулярно чистити кухонні поверхні і не забувати користуватися дезінфікуючими засобами для рук в продуктових магазинах. Це допоможе позбутися від багатьох бактерій.

Також експерти нагадують про те, що не рекомендується пробувати сирі продукти до їх готовності. Це стосується в тому числі борошна і тіста при випічці. Підтримка правильного температурного режиму допоможе позбутися від бактерій в готових стравах.

Швидкопсувні продукти фахівці радять заморожувати протягом двох годин після приготування або покупки. Можливо, на смак розморожена їжа буде гірше, але зате так знизиться ризик зараження бактеріями.

Також експерти просять дотримуватися обережності зі свіжовичавленими соками і сидром. Непастеризовані напої повинні обов’язково зберігатися в холодильнику. При приготуванні соку будинку фахівці рекомендують ретельно мити фрукти і овочі і зрізати з них всі пошкоджені ділянки.