Алкоголь цілком може бути алергеном, попереджають медики. Фахівцями були названі п’ять ознак наявної у людини алергії на спиртне.

Одним із сигналів наявної алергії на алкоголь є виникнення висипу на тілі після випивки. Роздратування може бути досить сильним, з вираженим свербінням і навіть болем.

“Як правило, це прояв алергії на сірку, яка присутня в складі майже всіх видів алкоголю”, – помітили експерти.

Ще одна ознака-прискорене серцебиття. Якщо при цьому проявляються також посилене потовиділення, запаморочення, загальний дискомфорт, значить, організм дійсно не в змозі засвоювати алкоголь.

Іншим симптомом того, що ваше тіло не «дружить» зі спиртними напоями, є поява нудоти, діареї після їх вживання. Неприємні явища можуть мати місце навіть після двох келихів вина.

Крім того, про алергічної реакції свідчить раптовий набряк, в більшості випадків язика і губ. Також часто розпухають руки, але набрякати після вживання алкоголю в разі алергії можуть будь-які частини тіла.

Мало кому відома ознака алергії на алкоголь – це респіраторні симптоми. Проте, після спиртного людина може відчувати хрипи, кашель, сором у грудях, пише «Медична інформаційна мережа».