Експерти з Німеччини назвали 6 ознак порушення гормонального балансу у жінок. При їх прояві слід обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Першими серед названих ознак йдуть перепади настрою.

“Порушення гормонального балансу у жінок сприяють дуже швидкій зміні емоцій. Найчастіше мова йде про гнів і агресії. Втім, говорити про дійсно існуючу проблему можна тільки при регулярному прояві симптому”, – розповіли фахівці.

Другим у списку ознак гормонального збою став підвищений апетит. Підкоряючись йому, жінки починають вживати більше їжі, і це призводить до збільшення ваги.

Самі зайві кілограми, що виникають в умовах звичного способу життя, теж можуть бути зазначенням на порушення гормонального балансу в жіночому організмі.

Наступний сигнал – зниження лібідо. Жіноча сексуальність пов’язана з виробленням гормонів – естрадіолу, прогестерону, тестостерону. Наприклад, недостатнє вироблення тестостерону веде до зменшення бажання близькості, несприятливо впливає на загальний тонус.

Ще одна характерна ознака проблем з гормонами у жінок – порушення сну, хронічна втома, повідомляється на порталі The Times hub.