Якщо хочеться солодкого, краще з’їсти фрукт, ніж тістечко. Тягу до цукру добре допомагають вгамувати сливи, ківі, авокадо, апельсини.

Вживання великої кількості цукру і готових солодощів може мати багато негативних наслідків для здоров’я – збільшення ваги, високий рівень цукру в крові і його коливання, можливі серцево-судинні захворювання. Коли хочеться солодкого, краще віддати перевагу якомога здоровіші альтернативи. Говорячи про фрукти, експерти виділяють в першу чергу плоди з найменшою концентрацією природних цукрів і багаті клітковиною, вітамінами, мінералами, повідомляє портал the Health Site.

Сливи: досить солодкі, щоб задовольнити тягу до цукру. Інші переваги – високий рівень антиоксидантів, що підтримують стабільний вміст глюкози в крові, поліпшують травлення.

Читайте також:  COVID-19 підвищує ризик ускладнень у вагітних: результати дослідження

Кавун: відрізняється низькою часткою цукру, забезпечує залізом. Бонус вживання кавуна – його сечогінні властивості, що допомагають від набряків.

Апельсини: також мають мало цукру в складі, але зате в них багато вітаміну С. Коли хочеться солодкого, краще з’їсти цілісний фрукт, ніж випити сік – в плодах більше клітковини.

Ківі: солодкі, але з низьким вмістом цукру. Плоди рясніють вітаміном С, що поліпшує імунну систему.

Авокадо: майже не містять цукру, але повні хороших жирів для підтримки серця і стабілізації рівня холестерину.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News