ГоловнаНовини Здоров'яНазвані п’ять продуктів, які здатні викликати мігрень

Названі п’ять продуктів, які здатні викликати мігрень

Вчені в ході дослідження виявили зв’язок між певним харчуванням і мігренню. Експерти назвали п’ять продуктів, здатних викликати головний біль і зіпсувати людині весь день.

Мігрень

Мігрень – досить поширена проблема в сучасному суспільстві. У більшості випадків розлад викликає щільний графік і недолік відпочинку, але в ході дослідження вчені встановили і інші фактори, які здатні викликати сильний головний біль. Щоб люди могли уникнути проблеми, експерти назвали продукти з негативним впливом на організм людини.

В першу чергу варто звернути увагу на цукор. Від даного продукту страждають судини, що призводить до збоїв в роботі серцево-судинної системи і коливання артеріального тиску.

Читайте також:  Названо 6 корисних видів хліба, які підходять навіть тим, хто худне

Кавою також не слід зловживати. Помірна кількість напою, загалом, має ряд позитивних властивостей, але у великому обсязі продукт викликає підвищений АТ і головні болі.

Мігрень може також спровокувати шоколад, який, крім кофеїну і цукру, містить фенілетиламін. У сукупності дані мікроелементи є головними винуватцями сильного головного болю.

Також варто обмежити кількість продуктів з тираміном. У цей перелік входять: червоне вино, йогурт, сир і т. д. І п’ятою в переліку потенційно небезпечних для здоров’я продуктів харчування є сіль. Для людини добова норма мінералу не повинна бути більше 4 грам, оскільки в іншому випадку мігрень людині гарантована.

Читайте також:  Названі п'ять способів, які допомагають схуднути в віці після 50 років

Не варто також забувати про правильний графік харчування. Великі перерви в їжі теж здатні спровокувати сильний головний біль. При систематичній мігрені необхідно звернутися до фахівця. Експерт встановить справжню причину проблеми і допоможе усунути її в найкоротші терміни.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News