Лікарі розповіли про користь лайма і лимона. Ці цитрусові містять аналогічні корисні речовини. На якому б з даних цитрусових не зупинилася людина, вона отримає вигоду у вигляді флавоноїдів, вітаміну С і антиоксидантів.

Антиоксиданти виконують роль природного щита для організму. Це група біологічно активних речовин запобігає ушкодженню клітин, що провокують хронічні недуги подібно онкології, діабету. Є думка, що насамперед вони можуть попередити розвиток вищевказаних захворювань.

Вітамін С також виступає в ролі важливого антиоксиданту, бере участь у виробленні колагену – основи сполучної тканини, що відповідає за сухожилля, хрящі, судини, молоду кісткову тканину, м’язи і шкіру. Ще вітамін С допомагає в засвоєнні заліза з їжі і зміцненні імунної системи.

Читайте також:  Чи правда, що яблука покращують травлення

Лимон та лайм корисні і завдяки флавоноїдам. Ці рослинні пігменти здатні допомогти організму при серцевих недугах і порушення метаболізму. Як передає видання Health News, судячи з результатів дослідження, отриманих на тварин і клітинах, що дані сполуки мають протиракові, нейропротекторні, протизапальні і антидіабетичні властивості.