Зарубіжні експерти представили увазі терміни використання подушок, зубних щіток, сонцезахисних кремів і тари для контактних лінз. За словами фахівців, дотримання правил дозволить уникнути проблем зі здоров’ям.

У верхній частині списку знаходиться зубна щітка. Американська стоматологічна асоціація пропонує замінювати дане пристосування, як тільки щетина починає зношуватися, що зазвичай відбувається кожні три-чотири місяці. Якщо людина носить контактні лінзи, то необхідно оновлювати призначений для цього корпус кожні 90 днів, або раніше, якщо на ньому проглядаються тріщини, які можуть містити бактерії. Правильний догляд за пластиковим виробом полягає в його постійному промиванні розчином з подальшим висиханням.

«Не тримайте контактні лінзи в очах довше, ніж вони призначені для носіння, і завжди замінюйте їх у відповідності з графіком, запропонованим фахівцем», – додали фахівці.

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США попереджає, що сонцезахисні креми, як і інші безрецептурні зілля, не можна використовувати по закінченню терміну придатності. Якщо немає відповідної дати, то в розрахунок береться три роки від дня виготовлення.

Немає жорстких правил про те, коли слід викинути стару подушку, але Національний фонд сну пропонує робити це кожні один-два роки, особливо якщо вона не була захищена від пилових кліщів. Обробка в цьому відношенні також допомагає, тільки важливо дотримувати рекомендації на ярлику, так як деякі вироби не призначені для пральної машини.