Хвороби серця і судин дуже поширені. І те, як ми харчуємося, впливає на здоров’я нашого серця. Розповімо про один простий і корисний продукт.

Лікарі радять включити в свій щоденний раціон перлову кашу. Цей продукт регулює рівень холестерину в крові. Крім того в перловці міститься дуже багато вітамінів В і K, які відповідають за здоров’я серця і судин. Щоденне вживання перлової каші усуває утворення бляшок в крові і перешкоджає появі тромбів.

Крім цього в каші багато магнію і заліза. Це також знижує рівень холестерину в крові і покращує його роботу. Перлова крупа перевершує пшеницю за кількістю клітковини і білка. А також перевершує всі крупи за кількістю фосфору. Фосфор необхідний для нормального обміну речовин і хорошої роботи мозку, також він забезпечує швидкість і сила м’язових скорочень.

Однак у перлової каші можуть бути і протипоказання, часто вони пов’язані з тими чи іншими проблемами в ШКТ. Тому перш ніж вводити в свій щоденний раціон цей продукт має сенс порадитися з лікарем.

Серцево-судинні захворювання це чума нашого часу. Більшість випадків передчасної смерті пов’язані з серцево-судинними захворюваннями, від них щорічно помирає понад 17 мільйонів осіб. Тому профілактика таких захворювань це дуже важлива справа.