Фахівці з Німеччини назвали 3 галузі, які пов’язані зі збільшеним ризиком розвитку раку шкіри у працівників. За словами експертів, люди повинні бути обов’язково обізнані щодо даного питання.

Так як люди витрачають більше половини свого робочого часу на відкритому повітрі і, отже, під УФ-випромінюванням виявляються найчастіше, то піддаються більш високому ризику розвитку раку шкіри.

Перше місце в цьому списку займає будівництво – 91%, садівництво та флористика на другій позиції з 85%, сільське і лісове господарство – 81%.

Проте, навіть в професійних областях, серед яких професії водіїв або інженери будівель, знаходження на відкритому повітрі також високо – 40%, відзначають експерти.

Читайте також:  Виявлено новий фактор ризику поширеного раку у дітей

Згідно з федеральній установі з охорони та гігієни праці (BAuA), ризики, пов’язані з ультрафіолетовим впливом сонячного випромінювання, можуть бути зменшені за допомогою адаптованих заходів захисту.

До них відносяться навчання працівників роботодавцем, адекватне затінення робочих місць, носіння спеціального одягу, послідовний догляд за відкритими ділянками шкіри з допомогою сонцезахисних засобів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News