ГоловнаНовини Здоров'яНазвано 3 напої, що тримають під контролем рівень цукру в крові

Названо 3 напої, що тримають під контролем рівень цукру в крові

Медики з Великобританії представили увазі 3 напої, які дозволяють тримати під контролем рівень цукру в крові. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

Діабет 2 типу – це стан, при якому організм бореться за вироблення достатньої кількості інсуліну. Коли це відбувається, рівень цукру в крові може піднятися до небезпечної позначки, що в кінцевому рахунку пов’язано з низкою ускладнень.

Щоб знизити ризики, лікарі радять мінімізувати в раціоні вживання солі, жирних і оброблених продуктів, цукру. У результаті досліджень з’ясувалося, що чай є простим, недорогим засобом профілактики або уповільнення розвитку даного захворювання.

Вчені відзначили, що необхідні подальші спостереження, щоб побачити, який – чорний або зелений краще в цьому відношенні.

Читайте також:  Лікар-онколог озвучив основну ознаку агресивного раку шлунка

Другим рекомендованим напоєм визнаний несолоний томатний сік. Це вдалося довести японським вченим, які залучили до експерименту 481 учасника. Добровольцям було необхідно пити його регулярно протягом року.

Згідно з дослідженнями, артеріальний тиск знизився в середньому на 3% у 94 учасників з діагностованою гіпертонією. Були виявлені і поліпшення з боку рівня цукру в крові.

У цей же список експерти віднесли чайний гриб, що впливає як на артеріальний тиск позитивно, так і рівень цукру в крові. Серед інших прикладів ферментованих продуктів: натуральний йогурт, кімчі, місо і темпі.

Алкоголь не є фактором ризику розвитку діабету 2 типу, але він може містити багато калорій, які призводять до збільшення ваги, що підвищує ймовірність захворювання. Лікарі радять відмовитися від вживання пива, елю, сидру, віддавши перевагу сухому вину в помірній кількості.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News