Walla назвали п’ять продуктів, що містять вуглеводи, які несуть користь для здоров’я. Вони здатні подарувати не лише дозу енергії, а й збагатити організм потрібними вітамінами та мікроелементами, щоб знизити цукор у крові, налагодити вагу та позбутися відчуття хронічної втоми.

Багато людей вважають вуглеводи найголовнішими “ворогами”, а відмова від них – найкращим способом схуднути. Однак існує певний набір продуктів, які містяться вуглеводи, але є дуже корисними для здоров’я. Варто виділити п’ять джерел вуглеводів, які допомагають упоратися з багатьма проблемами.

1. Фрукти

До цього списку необхідно віднести банани та яблука. Їх неможливо включити до списку продуктів, які використовуються під час дотримання низьковуглеводної дієти. Однак дослідники рекомендують вживати один банан або одне яблуко на день, щоб поліпшити самопочуття. Причому яблука, найкраще, вживати зі шкіркою.

Читайте також:  За підвищеною мерзлякуватістю часто ховаються проблеми зі здоров'ям

2. Горіхи

Варто приділити особливу увагу волоським горіхам або кеш’ю. Другий варіант не менш корисний, але не варто вживати кешью у великій кількості. Чверть чашки ідеально підійде для денної норми та дозволять знизити рівень “поганого” холестерину.

3. Вівсянка

Цільнозернові продукти надають допомогу у підтримці здоров’я серцево-судинної системи. У вівсянці міститься залізо, магній і фолієва кислота, які благотворно впливають на людський організм.

4. Гарбуз

Цей продукт далеко не всім подобається смак, але він має масу корисних властивостей. Вживання гарбуза сприяє підвищенню імунітету, а також активно знижують апетит.

5. Сочевиця

Вживання півтори чашки сочевиці наситить організм такими корисними мікроелементами, як мідь, фосфор, цинк.

Читайте також:  Денний сон знижує ризик серцевого нападу та інсульту на 48%