Ви насправді харчуєтеся досить здорово, але чи продовжуєте ви їсти, навіть якщо вже ситі? За допомогою простого трюку ви можете обдурити свій мозок і автоматично їсти менше, навіть не помітивши цього. Лікар-дієтолог покаже, як це працює.

Бажаючі схуднути часто замислюються про суворі дієти та помірність, що швидко знижує їх настрій. Є простий спосіб досягти бажаної ваги, не відмовляючись від улюбленої їжі.

Їсти недомінуючою рукою – ось що за цим стоїть

Просто їжте недомінантною рукою. Звучить дивно, але це працює. Дієтолог пояснює, чому їжа лівою рукою (для шульг, звичайно, їжа правою рукою) може допомогти схуднути і як можна інтегрувати цей метод у своє повсякденне життя.

Читайте також:  Як осіння погода впливає на настрій та гормональний фон

Чому, щоб схуднути, потрібно їсти недомінантною рукою

Коли доходить до схуднення, вам доводиться спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Звучить просто, але практично багатьом людям важко змінити старі звички. За допомогою простого трюку ви можете досягти бажаної ваги, не відмовляючись від задоволення.

“Єдине, що вам потрібно буде робити, це надалі є рукою, що не домінує. Таким чином, правшам слід є лівою рукою, а лівшам – правою”, – каже лікар-дієтолог Василиса Пономарьова.

Їсти лівою рукою – наскільки це корисно для схуднення?

Їдучи недомінантною рукою, ви автоматично їсте повільніше та свідоміше. Це призводить до того, що ви їсте менше, тому що відчуття ситості настає приблизно через 20 хвилин.

Читайте також:  5 речей, які не слід робити при застуді

Зазвичай ми за цей час вже з’їли б другу порцію і надто пізно зрозуміли, що вже з’їли занадто багато. Усвідомлене харчування також стимулює увагу до порцій та допомагає вам їсти менші порції загалом.

«Це означає, що прийом їжі насправді займає більше часу, і ви уважніші, тому що вам потрібно краще координувати свої рухи. Зрештою, ви їсте менше».

Ще один метод схуднення – трюк із дзеркалом

Ще один спосіб досягти успіху в схудненні – це так званий трюк із дзеркалом.

“Психологи в ході дослідження виявили, що люди, які дивляться на себе в дзеркало під час їжі, їдять менше жирної їжі, ніж ті, хто не користується дзеркалом. Бачення власного відображення підвищує впевненість у собі та спонукає обирати здоровішу їжу”, – розповідає Пономарьова. .

Читайте також:  Хто найчастіше вмирає від інфаркту

Увага: здорове харчування відіграє велику роль у схудненні

Якщо ви думаєте, що автоматично худнете лише тому, що їсте недомінантною рукою або використовуєте трюк із дзеркалом, то, на жаль, ви помиляєтесь.

Незважаючи на те, що хитрощі можуть допомогти вам їсти менше, те, що ми їмо, як і раніше, важливо.

“Тільки за допомогою здорової дієти, багатої овочами, бобовими та цільнозерновими продуктами, ви зможете скинути зайві кілограми. Якщо ви, як і раніше, регулярно займаєтеся спортом, ви на правильному шляху”.