Медики склали список алкогольних напоїв, які можуть заподіяти найбільшу шкоду печінці людини.

Експерти вважають, що найнебезпечнішими є саме напої з невеликим вмістом алкоголю. Причина в тому, що людина не може в таких випадках контролювати кількість випитого.

Очолює список найбільш небезпечних алкогольних напоїв, улюблене представниками сильної статі, пиво. Справа в тому, що при вживанні пива в організмі виробляється гормон задоволення, що призводить до звикання.

Наступним по небезпеці вважаються слабоалкогольні напої, які найчастіше вживає молодь.

На третьому місці розташувалися коктейлі з декількох видів алкоголю. Шкода, що наноситься коктейлями, пояснюється поєднанням в них різних видів алкоголю.

Далі по списку йде шампанське, шкідливе через великий вміст у ньому вуглекислоти, через що алкоголь швидше всмоктується в кров. Крім того, шампанським можна і отруїтися, бо підвищує процес гниття продуктів в кишечнику.

П’ятірку найбільш небезпечних напоїв завершує лікер. Вживання його в необмежених кількостях здатне призвести до розвитку раку, а також лікери категорично заборонені для людей, які страждають ожирінням.

За порадами фахівців, якщо і пити алкогольні напої, то жінкам краще вживати один-два келихи хорошого шампанського чи вина. Чоловікам, у свою чергу, краще пити сорокаградусні напої, але не більше двохсот грамів.