Вчені відкрили дивовижний метод схуднення, який пов’язаний з холодом. Він допоможе позбавити від зайвих кілограмів без особливого навантаження і дієт.

Дослідницька група з медичної школи університету Еморі знайшла спосіб, який допоможе позбутися від зайвих кілограмів без жорстких дієт і виснажливих тренувань. За словами вчених, в основі їх сенсаційного методу лежить заморозка блукаючого нерва.

В екскременти американських дослідників брали участь десять добровольців, які мають проблеми із зайвою вагою. Фахівці ввели в ділянку спини голку, через яку подавався крыогенний газ аргон. Метою вчених було заморозити блукаючий нерв. Коли вони змогли цього досягти з допомогою апаратів побачили, що в головний мозок піддослідних людей перестали подаватися сигнали про голод. Ефект продовжував тривати і після процедури.

Самі випробувані через деякий час розповіли вченим, що ця процедура істотно знизила їх апетит. Підсумки експерименту перевершили всі очікування! Завдяки заморозці блукаючого нерва добровольці змогли позбутися від 14 відсотків загальної маси свого тіла. До радості авторів методу, по закінченню часу вони не змогли виявити ніяких побічних ефектів.

Американські вчені також пояснюють, що в основі їхнього методу не стоїть усунення самого блукаючого нерва, а лише зменшення сили його сигналу в головний мозок. Даний метод допоможе людям з харчовим розладами та ожирінням ефективніше контролювати почуття голоду, а отже перестати переїдати, набирати зайві кілограми і успішніше худнути.

Джерело: 7mednews