Представники клініки Мейо розповіли, які заходи допоможуть позбутися зайвого жиру на животі у чоловіків. Одним із способів є перевагу певним продуктам.

Зайвий жир на животі становить серйозну небезпеку для здоров’я, наприклад, підвищується ризик метаболічних захворювань і хвороб серця. У зв’язку з чим проблему не можна залишати без уваги. Що стосується чоловіків, то лікарі радять зосередитися на рослинній їжі, серед якої фрукти, овочі та цільні зерна.

Вибирайте дієтичні джерела білка, такі як риба, курка і молочні продукти з низьким вмістом жиру. При цьому бажано уникати харчових виробів з насиченими жирами, в їх числі сир і вершкове масло. Варто також відмовитися від вживання переробленого м’яса, консервованої і маринованої їжі.

Читайте також:  Як поводитися з людиною, яка страждає від хвороби Альцгеймера: поради лікаря-невролога

Клініка Мейо радить представникам сильної статі їсти невеликими порціями, що є ще одним способом позбавлення від зайвого жиру на животі. Солодкі напої краще замінити на питво простої води. Не менше значення відіграє і щоденна фізична активність, особливо слід робити упор на вправи для преса.

Експерти додали, що коригування тіла вимагає зусиль і часу, головне – проявляти терпіння і не відходити від рекомендацій. Якщо ж з’являється сильне бажання їсти, можна перекусити жменею горіхів, адже вони є багатим джерелом білка.