Вживання авокадо, як стверджують вчені, сприяє зниженню ризику виникнення діабету. Дослідження, проведене фахівцями університету медичних наук в Ірані підтвердило благотворний вплив цього екзотичного фрукта на прояви метаболічного синдрому, включаючи симптоми гіпертонії, перевищує норму індекс маси тіла, високий рівень глюкози і «поганого» холестерину.

Група іранських експертів проаналізувала близько 130 більш ранніх наукових робіт, спрямованих на вивчення цілющих властивостей авокадо і конкретно його частин: м’якоті, шкірки, насіння і листя. Найбільш потужний вплив на вміст в крові холестерину надає вживання плода. Потрапляючи в організм, мікроелементи продукту сприяють більшого продукування ліпопротеїну високої щільності, одночасно знижуючи рівень «поганого» холестерину.

Читайте також:  Судоми у чотирьох областях тіла можуть сигналізувати про ракову пухлину

У любителів авокадо значно зменшується ризик утворення тромбів, так як корисні компоненти фрукту регулюють рівні фосфоліпідів, тригліцеридів і повного холестеролу, що впливає на передумови появи згустків крові через проблеми зі здоров’ям серця і судин, підвищеного тиску, ожиріння. Сприятливий вплив продукту на дані симптоми значно знижує ризик прояви діабету.

Щоденне споживання авокадо корисно не тільки при загрозі метаболічного синдрому, але і при інших проблемах зі здоров’ям. Багатий і зеаксантином лютеїном фрукт покращує зір, оздоровлюючи очі. Вітамін K, який міститься в продукті, допомагає організму засвоювати кальцій, знижує прояви остеопорозу. Згідно з раніше проведеним дослідженням, витягнуті з авокадо фітохімічні речовини можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищення.

Читайте також:  Онкологія: 5 речей, які можуть збільшити ризик раку шкіри

Джерело: МедікФорум