На думку лікарів з Великобританії найбільш потрібним вітаміном для підтримки здоров’я при самоізоляції є вітамін вітамін D. експерти радять приймати його всім, хто проводить багато часу в приміщенні, не виходячи на повітря і сонце, пише The Independent.

Людський організм здатний синтезувати вітамін D, але для цього він повинен піддаватися впливу ультрафіолету. Однак в умовах самоізоляції люди змушені постійно перебувати всередині приміщень – таким чином, вони майже не виявляються під прямими сонячними променями, необхідними для вироблення даної речовини.

Саме тому прийом вітаміну D, на думку британських фахівців, так потрібен всім, хто не буває на вулиці.

Читайте також:  Медики розповіли, що допомагає захистити організм від запалення

“Хоча вітамін D не лікує коронавірусну інфекцію, він відповідає за засвоєння організмом кальцію і фосфатів, що безпосередньо впливають на стан кісток, зубів і м’язів”, – заявили представники агентства Міністерства охорони Здоров’я Великобританії Public Health England (PHE).

Для підтримки здоров’я вони радять приймати по 10 мікрограм в день. Крім того, вітамін можна отримувати з яєчних жовтків, червоного м’яса, жирної риби.

Разом з тим вживати занадто багато вітаміну D зовсім не потрібно, його передозування може провокувати порушення в роботі організму. Крім того, цей вітамін D не рекомендується при наявності деяких захворювань, тому, перед тим як почати його приймати, краще проконсультуватися з лікарем.

Читайте також:  Які напої найкраще рятують від спраги у спеку: поради експертів