ГоловнаНовини Здоров'яНазвано найкращі продукти, які запобігають раку

Названо найкращі продукти, які запобігають раку

Онкологічні захворювання становлять велику небезпеку для людства. Цибуля і часник є найкращими засобами для захисту організму від ракових пухлин. Детальніше розповімо в матеріалі.

Цибуля

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з Франції. Вони заявили, що цибуля і часник повинні бути постійними помічниками людей в захисті від онкологічних захворювань. Не даремно люди активно з давніх часів активно вживали ці овочі.

Найкращий ефект надає цибуля-шалот і ріпчаста цибуля. Часник допомагає людському організму позбавитися від різних запалень. Примітно, що минуле дослідження в даній сфері показало, що червона цибуля має унікальний склад.

У рамках дослідження вчених зацікавила речовина з класу антоціанів, яка відповідає за характерний колір цього виду цибулі. Виявилося, що вона гальмує поширення пухлин. Справа в тому, що в червоній цибулі є флавоноїд кверцетин, який зменшує розмір ракової пухлини. Протионкологічний ефект досягається шляхом того, що цибуля активує біологічні шляхи, які змушують ракові клітини вбивати себе.

Для пухлини створюється середовище, яке порушує зв’язки між раковими клітинами. Це і пригнічує хворобу.

Джерело: 7mednews