Зарубіжні експерти назвали найнебезпечніші продукти для людей з гіпертонією, що особливо актуально у зв’язку з майбутніми новорічними святами. Особам з подібними проблемами медики радять не зловживати жирними стравами.

Люди з гіпертонією страждають від багатьох проблем зі здоров’ям. Найбільш поширеними захворюваннями, що виникають в результаті високого кров’яного тиску, є інсульт, інфаркт, атеросклероз, порушення ритму серця і ниркова недостатність. Через смертельні ризики фахівці радять уважно ставиться до свого раціону для зниження небажаних наслідків.

Зокрема, не рекомендується зловживати сіллю, що є ключовим фактором погіршення стану. Небезпека представляє будь-яка жирна їжа, яка не тільки призводить до зайвої ваги, особливо в області талії, але і піднімає показник АТ.

Прикладами є: смажене м’ясо і риба, сало, пиріжки та інші подібні харчові вироби, наваристий бульйон. У список включені молочні і кисломолочні продукти з високим вмістом жирів, повної відмови не потрібно, просто варто віддавати перевагу більш легким варіаціям. Особам з гіпертонією не варто і захоплюватися гострими приправами, закусками і соусами.

Алкоголь в свою чергу створює додаткове навантаження на серце, що загрожує підвищенням кров’яного тиску. Питання особливо актуальне у зв’язку з майбутніх новорічних свят, додали фахівці. Що стосується переваг, то людям з гіпертонією важливо додати в раціон болгарський перець, гарбузове насіння, сир, темний шоколад, мигдаль, серед напоїв ідеальний варіант – зелений чай.