Люди, які страждають від печії, мають більш високу схильність до деяких видів онкології, включаючи рак стравоходу. Лікар Джеймс Іст з Клініки Мейо в Лондоні розповів, коли почуття дискомфорту та печіння у верхній частині живота є тривожним симптомом.

Фахівець звернув увагу, що при хронічному подразненні стравоходу можуть відбуватися зміни, що підвищують ймовірність розвитку раку. У деяких випадках стан поступово прогресує до серйознішої форми рефлюксу, відомої також як ГЕРХ.

У такому разі хвороба може провокувати небажані процеси у тканинах, що вистилають нижній відділ стравоходу. Тим, хто стурбований кислотним рефлюксом, Іст рекомендує звернутися до лікаря та дізнатися, які прояви здатні вказувати на погіршення стану. Серед можливих симптомів він виділив проблеми з ковтанням, больові відчуття у грудях, відчуття печіння, порушення травлення та печію.

Крім того, консультація не завадить, коли людина сильно кашляє, починає хрипіти, у неї виникають болі у горлі та інфекції в носових пазухах.