Повсякденні звички впливають на зовнішній вигляд, і серед них є такі, які допомагають нам виглядати старше своїх років. Експерти назвали звички, які здатні зістарити зовні відразу на 10 років.

Говорити по телефону, нахиляючи голову на бік. Якщо у Вашому житті є багато телефонного спілкування, така звичка негативно відіб’ється на зовнішньому вигляді. Коли людина притискає телефон до вуха і нахиляє голову, у неї порушується кровообіг, а на шкірі в області щоки і шиї утворюються складки і заломи – ідеальна основа для зморшок. Крім того, щока, до якої постійно притискається телефон, піддається птозу, тканини на ній повзуть вниз.

Проводити багато часу, дивлячись в екран. Нас оточують електронні пристрої, і не важко помітити, в якій позі зазвичай люди читають тексти з екранів – в позі з похиленою головою. Через те, що голова весь час нахилена підборіддям до шиї, на обличчі виникають набряки, особливо помітні в області навколо очей. Все це служить ідеальною основою для розвитку птозу, при якому тканини обличчя «сповзають вниз, утворюючи брилі, другі підборіддя і надаючи зовнішньому вигляду сумне вираження, посилить візуально ефект старіння.

Читайте також:  5 міфів про красу, які псують здоров'я

Ігнорувати окуляри. Стилістам добре відомо: після 40 років правильно підібрані окуляри молодят жінку, приховуючи різні лицьові дефекти і старять провали в області очниць, неминучі з віком. Навіть якщо із зором все в порядку, корисно носити окуляри без діоптрій – вони не тільки маскують естетичні проблеми з обличчям, але і захищають очі, допомагають не жмуритися, служать профілактикою зморшок в області чола і перенісся. Але особливо небезпечно ігнорувати сонячні окуляри на вулиці – їх потрібно носити в ясну погоду цілий рік.

Жувати на одній стороні. Багато людей не помічають, що вони звикають жувати їжу або жуйку тільки на одній стороні щелепи. Згодом це може привести до лицьової асиметрії: одна частина обличчя матиме м’язи з гіпертонусом, а інша – навпаки, ослаблені. Таке порушення негативно позначається на зовнішності і старить завчасно.

Читайте також:  Дефіцит вітаміну D: найбільш явна ознака нестачі речовини

Недосипати. Здоров’я і краса вимагають 7-8 годин безперервного нічного сну. Якщо ви регулярно спите менше цієї кількості, то скоріше за все обзаведетеся мішками під очима, припухлими повіками, блідістю. Переважний час оновлення різних органів і систем відбувається саме в нічні години. При нестачі сну порушується синтез білків колагену і еластину, від яких залежить каркас шкіри, її пружність і несхильність зморшок. Як підсумок, людина виглядає старше своїх років.

Комплексний ефект. Вченими встановлено: поєднання куріння, малорухливого способу життя, погане харчування і зловживання спиртним додає до віку людини зайві 10-12 років.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News