Шеф-кухар Володимир Павлов розповів, які продукти не поєднуються між собою. За його словами, унікальним продуктом, який не можна взагалі ні з чим “поєднувати”, є диня. Вона може виступати тільки в ролі окремого десерту.

Диня дуже корисна, проте її не рекомендують вживати з холодною водою, молоком або алкоголем, так як це може привести до розладу шлунка. Це досить важкий продукт, тому краще її їсти в проміжках між прийомами їжі, але не після їжі і не на голодний шлунок. На думку Павлова, вона взагалі ні з чим не поєднується і хороша сама по собі.

Шеф-кухар зазначає, що є продукти, спільне вживання яких може привести до тяжкості в шлунку, печії та інших неприємних відчуттів. Наприклад, популярне поєднання – м’ясо з картоплею або м’ясо з тістом.

Крохмальна картопля не дуже поєднується з тваринним білком м’яса, тому викликає бродіння в шлунку. Також краще м’ясо не поєднувати з борошняними виробами. Коли ви їсте м’ясо з тестом, це сильно сприяє набору ваги — розповів фахівець.

За його словами, сир і помідори теж не можна їсти разом, так як це викликає підвищене відкладення солей. Огірки і помідори — не дуже хороший союз, «тому що руйнуються певні вітаміни», зазначив Павлов.

Фрукти не рекомендується вживати після їжі, тому що «прості цукри», котрі містяться в них швидко засвоюються, а їжа, багата білками, жирами і крохмалем уповільнює процес їх перетравлення. Все це призводить до виникнення здуття і бурчання в животі.