Нове дослідження показало, що вживання лимона може спричинити проблеми зі здоров’ям у певної категорії людей. Зокрема, поїдання фрукта здатне спровокувати виразку та блювання.

Лимон містить вітамін С і заповнює 40% його добової потреби людини. У ньому немає вуглеводів, причому лимон відомий своїми антиоксидантними властивостями. Важливо знати, що цей цитрус має деякі побічні ефекти. Наприклад, він дратує вистилку шлунково-кишкового тракту і викликає запалення та кислотний потік у стравохід зі шлунка. Це, у свою чергу, негативно впливає на слизову оболонку, провокуючи блювання, печію, біль у грудній клітці та горлі.

У цедрі фрукта безліч оксалатів, а активне її вживання призводить до появи каменів у нирках. Крім того, лимон добре засвоює продукти харчування з високим вмістом заліза, але в цьому випадку важливо не перестаратися, оскільки виникає ризик підвищення рівня цього елемента, що може призвести до гемохроматозу.

Не варто забувати, що звичка часто їсти лимон може призвести до головного болю. У цитрусових міститься тірамін, що викликає швидкий кров’яний потік до мозку, внаслідок чого з’являється мігрень. Інші негативні моменти, пов’язані з частим поїданням лимона – порушення слизової оболонки рота, карієс, жорсткість волосся, часте сечовипускання і сильна чутливість шкірного покриву до сонця.