Крім кави, є ще ряд продуктів, здатних вплинути на сон. Тому їх слід уникати за кілька годин до того, як ви збираєтеся лягати.

Проблеми з засипанням досить поширене явище. Пов’язані вони з різними факторами, проте важливу роль в цьому питанні відіграють ті чи інші продукти харчування. Німецький дієтолог Хайдрун Шуберт розповів, які продукти негативно впливають на сон.

Всім відомо, що пити каву на ніч не варто – заснути буде складно, проте не всі знають, що точно такими ж властивістю володіє чай. Причому не так важливо, зелений або чорний. І в тому і в іншому досить кофеїну, який стимулює нервову систему і заважає швидко заснути. Дієтолог радить у вечірній час відмовитися від будь-яких напоїв, що містять кофеїн.

Також експерт радить не вживати ввечері імбир і перець чилі. Вони підвищують температуру тіла і надають бадьорості.

Хайдрун Шуберт зазначає – навіть овочі сирі овочі заважають нам заснути. Справа в тому, що вони активізують довгу роботу травного тракту, яка заважає організму перейти в фазу глибокого сну. У підсумку ви не висипаєтеся.

Якщо у вас проблеми із засипанням, варто уникати солодки. Це пов’язано з тим, що в ній багато гліциризинової кислоти. Ця речовина підвищує тиск і впливає на водно-сольовий баланс, що може викликати безсоння.