Гіпертонія, яку також називають “тихим вбивцею”, вважається небезпечним станом, оскільки серце починає працювати набагато активніше, щоб перекачувати кров і доставити кисень до всіх органів.

Багато людей навіть не підозрюють, що у них підвищений кров’яний тиск. Якщо захворювання не лікувати, ризик серцевого нападу збільшується в кілька разів. Експерти назвали один симптом, який допоможе виявити високий тиск.

Британські вчені провели дослідження, в якому взяли участь 68 пацієнтів з клініки Манчестера. В результаті дослідження з’ясувалося, що 17 випробовуваних з хронічним кашлем виявилися гіпертоніками.

Таким чином, експерти прийшли до висновку, що він пов’язаний з ризиком підвищення кров’яного тиску. На їхню думку, це може бути викликано вегетативною дисфункцією, яка також відома як невропатія. Синдром виникає при пошкодженні нервів, контролюючих мимовільні функції організму, повідомляє Express.

Читайте також:  Дієтолог розповіла, які продукти допоможуть "обдурити" шлунок

Єдиний спосіб визначити високий кров’яний тиск напевно-виміряти його, попереджають фахівці. Для боротьби з цією недугою зазвичай рекомендують змінити спосіб життя. Експерти радять скоротити споживання солі і збільшити кількість фруктів і овочів в щоденному раціоні.

Крім того, необхідно перейти на дієту з низьким вмістом жирів, яка включає в себе багато клітковини. Регулярні фізичні вправи також можуть мати позитивний вплив і регулювати тиск.