Морське повітря і солона вода здавна використовується людьми як спосіб нормалізації душевної рівноваги і позбавлення від проблем з суглобами. Лікар Олександр Горячев, розповів і про інші цілющі властивості морської води для організму людини.

За допомогою морської води можна зміцнити серцево-судинну і нервову системи, позбутися від проблем з зубами і щитовидною залозою. Крім того, купання в морі допомагає знизити артеріальний тиск і наситить організм необхідною кількістю кисню. Позитивний ефект для судин відбувається за рахунок перепадів температури тіла і води, що є своєрідною гімнастикою і масажем еластичних трубчастих утворень, через які «проганяється» кров, пише інтернет-портал «АіФ» .

Корисна морська вода і для тих, хто страждає від шкірних захворювань, застуд або проблем з органами носоглотки. Крім усього іншого нею можна полоскати ніс і горло, відбілювати зуби, але для цього потрібно брати воду на глибині більше двох метрів – чисту і без осаду. Йод, що знаходиться в морській воді сприяє активізації роботи головного мозку, позитивно впливає на пам’ять і щитовидну залозу.