Знизити ризик зараження коронавірусом на третину (36%) можна доступним способом, а саме – миттям рук. Про ефективність даного методу профілактики covid-19 розповіли фахівці.

Регулярне миття рук з милом названо експертами відомства одним з найдоступніших способів знизити ризик зараження коронавірусом.

Санітарні лікарі констатують, що при цьому відбувається руйнування зовнішньої мембрани вірусу – таким чином він позбавляється здатності інфікувати організм.

“Дослідження показало, що регулярне миття рук з милом може знизити ймовірність зараження COVID-19 на 36 відсотків”, – йдеться в повідомленні.

Фахівці відзначають, що запропонована ними практика також є доступним способом серйозно зменшити ймовірність зараження грипом і застудою – ризик захворіти ними скорочується на 20%.

“Мити руки необхідно до і після використання засобів індивідуального захисту, перед приготуванням і прийомом їжі, після приходу з вулиці, після дотику до сирого м’яса і риби, відвідування туалету і громадських місць, прибирання приміщення, спілкування з тваринами, перед сном і в інших випадках, коли руки були забруднені”, – уточнили експерти.

Джерело: МедікФорум