Підтримка здорового способу життя, в тому числі збалансована дієта і регулярні фізичні навантаження, має вирішальне значення для довголіття. За даними Національної служби охорони здоров’я Великобританії, це саме той “чудодійний засіб”, який всі шукають.

Медики впевнені, що навіть незначні зміни в раціоні харчування або способі життя можуть допомогти збільшити тривалість життя і уникнути ранньої смерті. Встановлено, що один з найпростіших способів продовжити собі життя – їсти на сніданок нежирний йогурт, в який рекомендується додавати горіхи і фрукти, пише Express.

Такий раціон допоможе контролювати вагу, а значить знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Як відомо, ожиріння – одна з основних причин ішемічної хвороби серця, діабету і деяких видів раку. Саме тому дотримання дієти і правильне харчування вважаються запорукою не тільки тривалої, але і здорового життя. Базовий раціон, який корисний для серця, включає в себе фрукти і овочі, цільнозернові крупи, нежирні молочні продукти, такі як йогурт і сир, м’ясо птиці без шкіри, риба, морепродукти, бобові, горіхи, а також нерафінована рослинна олія.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News