Горіхи, які зазвичай додають в випічку і десерти, багаті корисними мікроелементами, рослинним білком і клітковиною. Вони солодкі на смак і дуже поживні: на 70% складаються з жирів. Фахівці пояснили, чому варто додати ці горіхи в свій раціон.

Лікарі відзначили користь пекана, що зовні нагадує волоський горіх, для роботи серця. Недавні дослідження показали, що містяться в цих плодах мононенасичені жири знижують рівень “поганого” холестерину. Крім того, горіх покращує травлення, передає Food.News. Продукт, звертають увагу медики, багатий клітковиною і здатний захистити від шлунково-кишкових захворювань.

Дослідники радять пекан для профілактики раку. Вони пов’язують горіх зі зниженим ризиком раку грудей і товстої кишки через наявність в ньому мононенасичених жирів. Наприклад, олеїнова і еллаговая кислоти працюють як антиоксиданти, захищають клітини від пошкоджень і запобігають хронічні захворювання.

Більш того, пекан багатий бета-каротином і магнієм, які, за словами фахівців, допомагають зменшити запалення. Горіх також зміцнює імунітет, оскільки містить мідь і цинк, які борються з інфекціями та хворобами.

Нарешті, ці плоди можуть стимулювати ріст волосся, вважають експерти. У пекані є амінокислота L-аргінін, що підсилює кровотік в шкірі голови. Медики стверджують, що міститься в пекані залізо захищає чоловіків і жінок від випадіння волосся.