Робота імунної системи життєво важлива для організму, оскільки її основна функція – знищувати мікробів або обмежувати ту шкоду, яку вони завдають. В іншому випадку починає розвиватися запалення, яке може призвести до різних наслідків, у тому числі небезпечних для життя.

Дипломований дієтолог Дженна Хоуп розповіла, що підтримати функцію імунітету може буряк. Імунітет завжди був ключем до довголіття, і якби не ця система, то один нешкідливий вірус міг би завдати організму серйозної шкоди. Існує широкий спектр поживних речовин, які допомагають забезпечити оптимальне функціонування імунної системи. До них відносяться мідь, цинк, фолієва кислота, вітаміни С та D”, – пояснила вона.

Читайте також:  Лікар назвала проблеми зі здоров'ям, за яких можливий інсульт

Хоуп зазначила, що вживання буряків – чудовий спосіб включити ці поживні речовини до раціону. Овоч містить велику кількість фолієвої кислоти (90-150 мг на 100 г), яка допомагає Т-клітин імунітету працювати оптимально.

Крім цього, у коренеплоді багато вітаміну С, необхідного для підтримки виробництва В-і Т-імунних клітин. Згідно з дослідженнями, дефіцит вітаміну С пов’язаний з порушенням імунної функції та підвищеною сприйнятливістю до інфекцій, додала фахівець.