Вживати лимони зазвичай настійно радять при застуді, оскільки в цих цитрусових міститься багато вітаміну С, що прискорює одужання при простудних інфекціях. Але у лимона є й інші корисні властивості, – просто про це мало хто знає.

За словами фахівців, кислий і насичений аромат лимона неймовірно освіжає, і його дуже корисно використовувати в якості натурального ароматизатора повітря. Такий аромат лимона, що насичує повітря в приміщенні допомагає очистити горло і верхні дихальні шляхи, і вдихання аромату лимона рекомендується медиками при астмі, застуді та алергії. Також корисно залишати розрізаний на часточки лимон в спальні: в цьому випадку лимонний аромат усуває проблеми з легкими і сприяє постійному свіжому диханню.

Крім того, аромат лимона позитивно впливає на стан психіки, допомагає боротися з тривожними станами і депресією, сприяє відчуттю комфорту і безпеки.

Корисно знати і про те, що лимон працює як природний очищувач крові – все завдяки тому, що цей продукт багатий на вітаміни С, А, Е, хромом, калієм, магнієм і залізом. Фахівці вважають, що щоденне вживання лимона запобігає розвитку запальних процесів в організмі і захищає від таких захворювань, що виникають на тлі запалень, як артрит і ревматизм. Ще лимон корисний від розладу шлунка.

Допомагає лимон і в боротьбі з проблемами зі шкірою – пігментними плямами, рубцями, прищами. Один із способів справлятися з цими дерматологічними неприємностями – розрізати лимон навпіл і втирайте у проблемні ділянки шкіри. Дуже ефективний лимон і в усуненні огрубілих ділянок шкіри – наприклад, на ліктях. Маски з лимонного соку і оливкової олії сприяють позбавленню від зморшок. Також лимон може виручити при відсутності дезодоранту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СІМ ПРИЧИН ПИТИ ВОДУ З ЛИМОНОМ

КОРИСНІ РЕЧОВИНИ ЛИМОНА ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ КРОВОНОСНИХ СУДИН