Одним з найпростіших способів домогтися зменшення дуже небезпечних для здоров’я відкладень вісцерального жиру в області животі є вживання чорного чаю.

Вісцеральний жир, що зберігається в черевній порожнині, може накопичуватися навколо важливих внутрішніх органів і підвищувати ризики розвитку загрозливих для життя ускладнень. Збільшення жиру на животі сприяє розвитку метаболічних порушень, діабету, надмірної концентрації холестерину в судинах, серцевих захворювань, хвороби Альцгеймера.

Що можна зробити, щоб позбутися від цього? Якщо говорити про прості способи, що дозволяють зменшити вісцеральний жир на животі, то одним з найдоступніших методів є вживання чорного чаю, пише Express.

“Дослідження показало, що щоденне вживання трьох чашок чорного чаю протягом трьох місяців може сприяти втраті ваги, зменшенню окружності талії”, – інформує джерело.

Читайте також:  Прийом знеболювальних збільшує ризик раку втричі

Фахівці вважають, що даний ефект обумовлений високим вмістом в напої флавонів – рослинних пігментів, що володіють антиоксидантними властивостями. Протягом 14 років вчені спостерігали за станом більше 4 тисяч дорослих британців, і встановили, що люди з більш високим споживанням продуктів і напоїв, що містять флавони, мали більш низький індекс маси тіла (ІМТ), ніж люди, чий раціон відрізнявся малою кількістю даних речовин.

Крім того, для зменшення вісцерального жиру на животі важливий хороший нічний відпочинок – при нестачі сну його відкладення збільшуються. Серед видів фізичної активності найбільш ефективними проти жиру на животі є аеробні вправи.

Читайте також:  Чому не можна спати з мокрим волоссям: 3 аргументи від лікарів