Він також позитивно впливає на функції головного мозку і захищає від раку.

Одним з продуктів, що допомагають схуднути, названий зелений горошок. Дієтолог-нутриціолог Єлизаветинської лікарні Ольга Кондратенко пояснила, що зелений горошок, як і інші бобові, не є калорійним, але може служити джерелом рослинного білка. Саме тому його часто призначають при схудненні.

Є в горошку і інші цінні властивості. Він робить позитивний вплив на кровотворення, покращує функції головного мозку, а також корисний для профілактики гастроентерологічних проблем і атеросклерозу.

“Велика кількість вітамінів групи B, C, PP, E, A, K, таких макроелементів, як калій, магній, фосфор, залізо, селен. Наприклад, перші два позитивно впливають на серцево-судинну систему, оскільки стабілізують артеріальний тиск. Така ж властивість у селену, але він ще виступає як антиоксидант, виводячи вільні радикали з організму, тобто перешкоджає старінню організму”, – наводить слова фахівчині “Росбалт”.

Варто, однак враховувати, що зелений горошок протипоказаний при індивідуальній непереносимості, алергії або післяопераційних станах.

Доктор медичних наук Михайло Гінзбург раніше взагалі називав горох продуктом, що захищає від раку і зміцнює кістки. Правда варто враховувати, що вживання гороху загрожує метеоризмом.