Нейрохірург Тарек Хамді перерахував 8 симптомів пухлин головного мозку. Одним із сигналів небезпечного стану є проблема зі слухом.

Як пояснив фахівець, пухлина головного мозку являє собою новоутворення, сформоване з аномальних клітин, які в минулому були нормальними складовими тканин головного органу центральної нервової системи. Виживаність перш за все залежить від місця локалізації, гістологічної структури, а також ступеня диференціювання ракових клітин. Так як дуже важливим фактором в прогнозі є стадія захворювання, нейрохірург Тарек Хамді назвав симптоми, які ні в якому разі не можна ігнорувати.

Зокрема, головний біль, який часто повторюється повинен бути приводом звернення до лікаря, особливо, якщо він має тенденцію посилення. Проблеми із зором, в числі яких диплопія (роздвоєння об’єктів), тимчасова сліпота, також вимагають звернення до медичного закладу. У цьому ж списку неуважність і провали в пам’яті.

Читайте також:  Поєднання різних видів спорту забезпечує найбільше зниження ризику смерті

Симптомом пухлин головного мозку є і погіршення слуху, додав Тарек Хамді. Нерідко при раку людині стає важче висловлювати свої думки і з’являються складності у вимові. Прогресуюча втрата чутливості в руці або нозі – ще один сигнал потенційно смертельного стану. До інших ознак злоякісного новоутворення відносяться: поява судом, нудота або блювота, яким немає пояснення.