Дбати про себе дуже важливо для підтримки психічного та фізичного здоров’я. І велику роль у цьому відіграє гарна гігієна. Ось які звички шкодять вашому здоров’ю.

Майк Бойл, директор з медичного змісту та освіти в Ro, сертифікований тренер з харчування, сертифікований особистий тренер, перерахував чотири звички, через які ви можете навіть захворіти. І всі ці звички пов’язані із гігієною, пише Eat This, Not That.

Ви не миєте руки. Це один із найпростіших способів заразитися чимось, навіть не підозрюючи про це. Небезпеку становлять не самі мікроби на руках, а те, чого ви брудними руками торкаєтесь. Мікробам легко потрапити до організму через внутрішню частину носа, рот, повіки. Також небезпечно чіпати обличчя обличчя.

Читайте також:  Лікар назвала 5 медичних оглядів, які вам необхідно пройти до 40 років

Ви миєте не всі частини тіла у душі. Під час прийняття душу потрібно мити пахви, область під грудьми, навколо паху, в сідничній складці та інших місцях, де є шкірні складки.

Ви не чистите зуби. Крім зубної щітки потрібно використовувати зубну нитку. Пов’язано це з тим, що навіть при хорошому чищенні зубів щіткою є можливість, що між зубами залишаться частинки їжі. В результаті це все може призвести до карієсу та інших захворювань ротової порожнини.

Ви дуже часто миєте обличчя. Важливо не вмивати обличчя частіше, ніж двічі-тричі на день. Якщо ви станете мити обличчя з засобом для чищення занадто часто, то можете позбавити шкіру речовин, які природним чином вона виділяє. Іноді це може спричинити такі ж проблеми, як недостатнє вмивання та погіршити стан прищів.

Читайте також:  Як позбутися болю в спині через неправильне сидіння